TENDA TEG5328P-24-410W L3 Managed PoE Switch
TENDA TEG5328P-24-410W L3 Managed PoE SwitchEthernet PoE svičevi
Rasprodato
Ruter stoji u hodniku, a Wi-Fi signal ne stiže u zadnju sobu ili u potkrovlje. Debeli betonski zidovi i duboka tipska etaža guše 2,4 GHz već posle dve..
4.755,95 RSD
Bez poreza:3.963,29 RSD
Dodaj u korpu
1.198,50 RSD
Bez poreza:998,75 RSD
Dodaj u korpu
0,00 RSD
Bez poreza:0,00 RSD
0,00 RSD
Bez poreza:0,00 RSD
  • Lager: Rasprodato
  • Brend: Tenda
  • Model: LAN02838
  • EAN: 6932849431742
Poručite putem chata
* Garancija 25 meseci
* Povrat robe 15 dana
* Dostava za 1-3 radna dana
* Plaćanje pouzećem, karticom, preko računa
* Plaćanje u 6 rata
* Sve prikazane cene su sa uračunatim PDV-om
* Registrujte se i ostvarite dodatne popuste i pogodnosti na određene artikle
Osnovne karakteristike
  • Tip: Switch
  • Vrsta: Managed
  • Protokoli: LACP
  • Protok: 1XConsole port, 24*10/100/1000 Base-T, 4x1000 Base-X SFP Ports
  • Forwarding: 41.7Mpps
  • MAC adrese - Tabela: 16k
  • VLAN - Standardi: IEEE 802.1q
  • Portovi: Access,Hybrid,Trunk IPv6 - ACL: Da
  • Autentikacije: 802.1x, ARP detection, RADIUS
  • Memorija - Bafer: 12MB
  • Dimenzije: 440mm x 284mm x 44mm