Kategorije
Kategorije
Korpa
Ova web stranica koristi kolačiće ('cookies') kako bismo Vam pružili bolje korisničko iskustvo. Prihvatanjem korišćenja kolačića saglasni ste sa politikom privatnosti. Podesi

Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma

Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma - Stubni ventilatori
Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma - Stubni ventilatori
Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma - Stubni ventilatori
Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma - Stubni ventilatori
Rasprodato
Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma - Stubni ventilatori
Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma - Stubni ventilatori
Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma - Stubni ventilatori
Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma - Stubni ventilatori
Stubni Ventilator sa Displejem 60W TWFV60D – Tiho Hlađenje Doma
Klasičan stojeći ventilator sa lopaticama zauzima veliku površinu stola ili poda, izgleda "industrijski" u savremenoj dnevnoj sobi, i duva samo iz jed... Pročitaj više
Zakoračite u svet magičnog ambijenta: dekorativni električni kamin na vodenu paru, 1000mm Zamislite prizor: pucketanje vatre, hipnotišući ples plam..
Ušteda Besplatna dostava
88.078,43 RSD
Bez poreza:73.398,69 RSD
Dodaj u korpu
Dekorativni kamin na vodenu paru širine 101,5 cm HOME DK-L100MC/T Dekorativni kamin na vodenu paru širine 101,5 cm HOME DK-L100MC/T
Novo
Gosti sede u dnevnoj sobi, a pogled im stalno klizi ka TV komodi gde se iz ložišta diže dim i treperi plamen. HOME DK-L100MC/T je ugradni dekorativni ..
Besplatna dostava
93.822,14 RSD
Bez poreza:78.185,12 RSD
Dodaj u korpu
Dekorativni kamin na vodenu paru širine 148 cm HOME DK-L150MC/T Dekorativni kamin na vodenu paru širine 148 cm HOME DK-L150MC/T
Novo
Lobi hotela, sala za proslave ili dnevni boravak sa zidom od pet metara: svuda tamo mali kamin izgubi se u prostoru. HOME DK-L150MC/T je ugradni dekor..
Besplatna dostava
147.239,04 RSD
Bez poreza:122.699,20 RSD
Dodaj u korpu
Dekorativni kamin na vodenu paru širine 78 cm HOME DK-L080MC/T Dekorativni kamin na vodenu paru širine 78 cm HOME DK-L080MC/T
Novo
Leto je, napolju 30 stepeni, a Vi ipak želite da uveče gledate vatru. HOME DK-L080MC/T je ugradni dekorativni kamin koji pravi plamen i dim od vodene ..
Besplatna dostava
80.228,63 RSD
Bez poreza:66.857,19 RSD
Dodaj u korpu
"Neka udobnost bude na dohvat ruke uz PROSTO digitalni bežični sobni termostat!" Otkrijte novi nivo udobnosti i kontrole temperature u vašem domu s..
4.598,41 RSD
Bez poreza:3.832,01 RSD
Dodaj u korpu
Digitalni konvektor 1000W IP24 sa nedeljnim programom RADIALIGHT SIRIO BX-6015 Digitalni konvektor 1000W IP24 sa nedeljnim programom RADIALIGHT SIRIO BX-6015
Novo
Kupatilo u 6 ujutru, pločice ledene, a Vi biste da tuširanje ne počne drhtanjem. RADIALIGHT SIRIO BX-6015 je digitalni električni konvektor snage 1000..
Besplatna dostava
23.846,88 RSD
Bez poreza:19.872,40 RSD
Dodaj u korpu
Digitalni Smart Bežični Wi-Fi Sobni Termostat - Vaš Partner za Udoban Dom Borba sa hladnim zimskim danima više nikada neće biti ista s obzirom na n..
Besplatna dostava
6.750,55 RSD
Bez poreza:5.625,46 RSD
Dodaj u korpu
Dupla električna grejna podloga za bračni krevet 160x140 cm EUROLAMP 300-29206
Novo
Ulazite u krevet u januaru, a čaršav je hladan kao da je stajao na terasi. EUROLAMP 300-29206 je dupla električna grejna podloga za krevet, dimenzija ..
Besplatna dostava
6.428,14 RSD
Bez poreza:5.356,78 RSD
Dodaj u korpu
Besplatna dostava
8.651,78 RSD
Bez poreza: 7.209,82 RSD
  • Lager: Rasprodato
  • Brend: Home
  • Model: TWFR100C
  • EAN: 5999084974695

Poručite putem chata

* Garancija 25 meseci
* Povrat robe 15 dana
* Dostava za 1-3 radna dana
* Plaćanje pouzećem, karticom, preko računa
* Plaćanje u 6 rata
* Sve prikazane cene su sa uračunatim PDV-om
* Registrujte se i ostvarite dodatne popuste i pogodnosti na određene artikle

Klasičan stojeći ventilator sa lopaticama zauzima veliku površinu stola ili poda, izgleda "industrijski" u savremenoj dnevnoj sobi, i duva samo iz jedne tačke. Stubni (tower) ventilator je potpuno druga kategorija, visok tanki stub koji duva iz cele vertikalne površine, diskretno stoji u uglu, i moderan je detalj u enterijeru umesto "oprema".

HOME stubni ventilator TWFV60D sa displejem je visok 1003 mm (oko 1 m), dubine samo 260 mm, sa digitalnim LED displejem na dodir koji pokazuje aktuelnu temperaturu, vlažnost i tačno vreme. Ima 4 brzine, 4 režima rada, daljinski upravljač i tajmer 1-12h.

Zašto stubni umesto klasičnog stojećeg

  • Stane u ugao sobe, 26×26 cm osnova, ne "okupira" ceo deo dnevne sobe
  • Moderan izgled, nema otkrivenih lopatica, bezbedno za decu i ljubimce
  • Ujednačeniji vazdušni protok, duva iz cele vertikalne površine (oko 70 cm)
  • Tiši, dizajnom aerodinamičnije strukture
  • Estetika, kombinacija sa TV-om, foteljama, policama

Digitalni LED displej + kontrole na dodir

Displej na vrhu ventilatora pokazuje:

  • Tačnu temperaturu prostorije (senzor u uređaju)
  • Vlažnost vazduha (%)
  • Tačno vreme
  • Aktuelnu brzinu
  • Preostalo vreme tajmera

Sva kontrola ide preko kapacitivnih tastera na dodir, bez mehaničkih dugmadi koje se istroše. Alternativno daljinski upravljač (2× AAA baterije, nisu u pakovanju).

4 brzine + 4 režima

  • Normal, izaberi brzinu (1-4), stalna
  • Prirodni vetar, nasumično menja brzinu (imitira prirodni povetarac, manje umora)
  • Noćni režim, postepeno smanjuje brzinu i isključuje displej, za spavanje
  • Automatski režim, prilagođava brzinu aktuelnoj temperaturi

Najzanimljiviji je "prirodni vetar", većina ventilatora dosadi posle sat vremena jer je konstantno duvanje prediktabilno. Nasumičnost drži sveže osećaj satima.

Tajmer 1-12h

Uključiš pred spavanje na "noćni režim" + tajmer 2h. Ventilator ti hladi sobu dok zaspiš, pa se sam gasi pre jutra kad je prostor već rashlađen. Ujutru nemaš ni hladnoću ni sparinu. Idealno za leto u Srbiji kada noćne temperature pale 5-7 stepeni.

Protok + buka

Maksimalni protok 34,17 m³/min nije "olujno" kao kod velikog stojećeg ventilatora od 45 cm (gde je protok 59 m³/min). Ali za stubni je optimalno, duva ujednačeno kroz ceo stub dužine oko 70 cm. Nivo buke 58,5 dB na maksimumu je poredljiv sa normalnim razgovorom. U noćnom režimu pada na 35-40 dB, tih za spavanje.

Tehničke karakteristike

BrendHOME
ModelTWFV60D
TipStubni (tower) ventilator
Snaga34.2 W
Broj brzina4
RežimiNormal / Prirodni vetar / Noćni / Automatski
OscilacijaDa
Maksimalan protok34.17 m³/min
Maksimalna brzina vazduha2.81 m/s
Nivo buke58.5 dB(A) na max
DisplejLED sa kontrolama na dodir
Dodatni prikazTemperatura, vlažnost, vreme
Tajmer1-12 h
DaljinskiDa (2× AAA, nisu u sklopu)
Dimenzije260×260×1003 mm
Masa3.3 kg

Često postavljana pitanja

Koliku sobu može da hladi?
Efikasno za prostorije do 20-25 m². Za veće prostore (30+ m²) treba više ventilatora ili klima uređaj.

Da li stvarno pokazuje tačnu temperaturu?
Ugrađen senzor temperature i vlažnosti. Preciznost ±1-2°C za temperaturu, ±5% za vlažnost, dovoljno za orijentaciju u kući. Senzor meri temperaturu oko samog ventilatora, ne centrolno u sobi.

Može li cele noći u "noćnom režimu"?
Da, displej se automatski gasi/prigušuje, zvuk pada na minimum. Kombinuj sa tajmerom 4-6h za ekonomičan rad.

Koliko je glasan na maksimumu?
58,5 dB je nivo normalnog razgovora. Na prvoj brzini znatno tiše (35-40 dB). Za TV gledanje ili razgovor, 2-3 brzina je optimalno.

Da li se teško sklapa?
Stubni ventilatori stižu sklopljeni ili u 2 dela (baza + stub), sklapanje traje 5-10 minuta. Nema komplikovanih montažnih delova kao kod stojećih sa lopaticama.

Specifikacija
Brend HOME
Broj brzina 4
Daljinski upravljač Da, napajanje 2 x AAA 1.5 V baterije, nisu u sklopu
Dimenzije 260x1003 mm
Displej Sa kontrolama na dodir
Dodatne funkcije Prikaz aktuelne temperature, prikaz aktuelne vlažnosti vazduha, prikaz tačnog vremena
Dužina kabela -
Maksimalan protok vazduha 34.17 m3/min
Maksimalna brzina vazduha 2.81 m/s
Masa 3.3 kg
Napajanje 220-240 V~ / 50-60 Hz
Nivo buke 58.5 dB (A)
Oscilacija Da
Režim rada Normal, prirodni vetar, noćni i automatski režim
Snaga 34.2 W
Tajmer 1-12 h
Tip Stubni
Zaštita od pregrevanja Ne

Recenzija proizvoda

Obaveštenje: HTML nije preveden!
Ocena
Loše Dobro