Proizvodi
Vaša Korpa

Optika - patch kablovi

Optika - patch kablovi

Optika - patch kablovi

Brand: Digitus Model: 4673
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 1m..
1.289,69 RSD
Bez poreza:1.074,74 RSD
Brand: Digitus Model: 4660
Fiber optički patch kabl SC-SC, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.429,88 RSD
Bez poreza:1.191,56 RSD
Brand: Digitus Model: 4659
Fiber optički patch kabl SC-SC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.429,88 RSD
Bez poreza:1.191,56 RSD
Brand: Digitus Model: 4661
Fiber optički patch kabl LC-SC, OS2, singlmodni 9/125 μ, duplex, dužina 5m..
1.485,95 RSD
Bez poreza:1.238,29 RSD
Brand: Digitus Model: 4670
Fiber optički patch kabl LC-SC, multimodni, 50/125 µ, Duplex, dužine 3m, Class OM3..
1.588,75 RSD
Bez poreza:1.323,96 RSD
Brand: Digitus Model: 4657
Fiber optički patch kabl LC-SC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.747,63 RSD
Bez poreza:1.456,36 RSD
Brand: Digitus Model: 4658
Fiber optički patch kabl LC-SC, OS2, singlmodni 9/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.828,00 RSD
Bez poreza:1.523,33 RSD
Brand: Digitus Model: 4656
Fiber optički patch kabl LC-LC, OS2, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.828,00 RSD
Bez poreza:1.523,33 RSD
Brand: Digitus Model: 4671
Fiber optički patch kabl LC-LC, OS2, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 3m..
1.865,38 RSD
Bez poreza:1.554,48 RSD
Brand: Digitus Model: 4666
Fiber optički patch kabl LC-LC, OS2, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 5m..
1.897,16 RSD
Bez poreza:1.580,96 RSD
Brand: Digitus Model: 4655
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.906,50 RSD
Bez poreza:1.588,75 RSD
Brand: Digitus Model: 4672
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 3m..
1.962,58 RSD
Bez poreza:1.635,48 RSD
Prikazujem 1 do 12 od 20 (2 strana)