* Povrat robe 15 dana
* Dostava za 1-3 radna dana
* Plaćanje pouzećem, karticom, preko računa
* Plaćanje u 6 rata
* Sve prikazane cene su sa uračunatim PDV-om
* Registrujte se i ostvarite dodatne popuste i pogodnosti na određene artikle
Postavite pitanje o ovom proizvodu
Proizvod koji Vam danas predstavljamo je LED brodska lampa od 24W. Ovaj proizvod donosi revoluciju u svetu osvetljenja, ne samo na kopnu, već i na vodi. Ova okrugla LED brodska lampa brenda PROSTO će unaprediti svaki prostor u kojem se koristi, bilo da se radi o stambenoj prostoriji, školi, kancelariji ili brodu.
Efikasnost za svaku pohvalu: Ova LED brodska lampa sa snagom od 24W karakteriše izvanredna efikasnost. Sa njom ćete postići veliku uštedu električne energije i smanjiti emisiju ugljen dioksida.
Dug radni vek: Danas više nije potrebno imati stotine rezervnih sijalica, ova LED brodska lampa PROSTO nudi dug radni vek sa minimalnim održavanjem. Samim tim, ne samo da ćete uštedeti novac na sijalicama, već ćete i obezbediti konstantno i pouzdano osvetljenje.
Jednostavna montaža: Ne morate biti stručnjak da bi ste instalirali ovu lampu. Sa jednostavnom i brzom montažom, naša LED brodska lampa PROSTO će bez problema osvetliti svaki prostor.
Univerzalna primena: Ova LED brodska lampa je konstruisana tako da bude pogodna za unutrašnju i spoljašnju montažu. Gde god da se odlučite da je postavite, ona će pružiti jednaku kvalitetu osvetljenja.
Minimalno zagrevanje: Iako je ova lampa izuzetno moćna, ona proizvodi vrlo malo toplote. To je čini savršenom čak i za upotrebu u najtoplijim danima.
Naše LED brodske lampe su više od običnih lampi. One su rešenje koje će Vam
pomoći da rešite probleme sa osvetljenjem dok ulaže u očuvanje naše planete. Investiranjem u ovaj proizvod, vi investirate u svoju budućnost. Osvetlite svoju svakodnevnicu ovom fantastičnom lampom, jer svetlo života dolazi iz svetla koje nas okružuje.
- Okrugla LED brodska lampa PROSTO
- Njenom upotrebom postiže se velika ušteda električne energije i smanjenje emisije ugljen dioksida
- Odlikuje je velika efikasnost, dug radni vek i malo zagrevanje Jednostavna i brza montaža
- Predviđena je za upotrebu u stambenim prostorijama, školama, kancelarijama itd.
- Konstruisana tako da je pogodna i za spoljnu montažu
| Specifikacija | |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Brend | PROSTO |
| CRI vrednost | 80 Ra |
| Jačina svetlosti | 2600 lm / 360° |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 175-265 V~; 50/60 Hz |
| Oblik | Okrugli |
| Potrošnja | 24 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 25000 h |
| Snaga | 24 W |
| Struja | 120 mA |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Tip | Brodska lampa |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |