Slušalice sa mikrofonom GENIUS HS-400A
Karakteristike:Tip: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Tip povezivosti: Žične Poveziv... Pročitaj više
1.445,81 RSD
Bez poreza: 1.204,84 RSD
* Garancija 25 meseci
* Povrat robe 15 dana
* Dostava za 1-3 radna dana
* Plaćanje pouzećem, karticom, preko računa
* Plaćanje u 6 rata
* Sve prikazane cene su sa uračunatim PDV-om
* Registrujte se i ostvarite dodatne popuste i pogodnosti na određene artikle
* Povrat robe 15 dana
* Dostava za 1-3 radna dana
* Plaćanje pouzećem, karticom, preko računa
* Plaćanje u 6 rata
* Sve prikazane cene su sa uračunatim PDV-om
* Registrujte se i ostvarite dodatne popuste i pogodnosti na određene artikle
Postavite pitanje o ovom proizvodu
Karakteristike:
- Tip: Slušalice sa mikrofonom
- Oblik slušalica: Preko ušiju
- Stil nošenja: Preko glave
- Sistem: 2.0 (Stereo)
- Tip povezivosti: Žične
- Povezivost: 2x 3.5mm audio (slušalice + mikrofon)
- Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz
- Osetljivost: 102dB
- Impedansa: 32Ω
- Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz
- Osetljivost: -54dB
- Dimenzije drajvera: 40mm
- Dužina kabla: 1.8m
- Materijal: Plastika
- Boja: Crna
- Reklamacioni period: 24 meseca
| Specifikacija slušalice i mikrofoni | |
| Tip | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Tip povezivosti | Žične |
| Povezivost | 2x 3.5mm audio (slušalice + mikrofon) |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 102dB |
| Impedansa | 32Ω |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -54dB |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Ostalo | Plastika |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Boja | Crna |
Oznake:
slušalice
, mikrofon
, žične slušalice
, preko glave
, stereo slušalice
, za računar
, crne slušalice