Ova web stranica koristi kolačiće ('cookies') kako bismo Vam pružili bolje korisničko iskustvo. Prihvatanjem korišćenja kolačića saglasni ste sa politikom privatnosti. Podesi

Koaksijalni Kabal Rg6 1.2

Koaksijalni Kabal Rg6 1.2
Koaksijalni Kabal Rg6 1.2
Ukoliko Vam je potrebna sigurna i pouzdana konekcija između dva uređaja, ona je ovaj koaksijalni kabal sve što Vam treba. Naime, on se dvostruko izolo... Pročitaj više
19,20 RSD
Bez poreza: 16,00 RSD
  • Lager: Na stanju
  • Brend: Commspace
  • Model: 4010
  • EAN: 4010
Ovaj proizvod ima minimum kolićine od 100

* Sve prikazane cene su sa uračunatim PDV-om
* Registrujte se i ostvarite dodatne popuste i pogodnosti na određene artikle

Ukoliko Vam je potrebna sigurna i pouzdana konekcija između dva uređaja, ona je ovaj koaksijalni kabal sve što Vam treba. Naime, on se dvostruko izolovan i sastoji se od bakarne žice od 1.2mm koja se pokazala kao odličan provodnik.

Pored toga, sami možete da izaberete dužinu ovog kabla i time uštedite novac. Takođe, njegova pouzdanost se oslikava samim kvalitetom materijala koji je upotrebljen u njegovor izradnji.

Koaksijalni kabal RG6 CU/CCS 1.2mm, 75 Ohma

pakovanje 305m

Recenzija proizvoda

Obaveštenje: HTML nije preveden!
Ocena
Loše Dobro
Potvrda
CAT 6 U-UTP Patch cable, Cu, LSZH AWG 26/7, length 7 m..
607,46 RSD
Bez poreza:506,22 RSD
Fiber optički pigtail SC, simplex, OM2, multimodni 50/125 μ, dužina 2m, set od 12 komada Cena je za set od 12 komada. Ne prodaje se pojedinačno...
3.857,86 RSD
Bez poreza:3.214,89 RSD
Fiber optički patch kabl LC-SC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.747,63 RSD
Bez poreza:1.456,36 RSD
Fiber optički patch kabl LC-SC, multimodni, 50/125 µ, Duplex, dužine 3m, Class OM3..
1.588,75 RSD
Bez poreza:1.323,96 RSD
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 1m..
1.289,69 RSD
Bez poreza:1.074,74 RSD
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.906,50 RSD
Bez poreza:1.588,75 RSD