Koaksijalni Kabal Rg59 sa napajanjem

Koaksijalni Kabal Rg59 sa nap
Koaksijalni Kabal Rg59 sa nap
Koaksijalni Kabal Rg59 sa nap
Koaksijalni Kabal Rg59 sa nap
Koaksijalni Kabal Rg59 sa napajanjem
Koaksijalni kabal RG-59 sastoji se od dve vrste kablova: RG59U video kabla i strujnog kabla za napajanje kamere, sve u jednom PVC kablu.Ova vrsta kabl... Pročitaj više
43,20 RSD
Bez poreza: 36,00 RSD
100 ili više 36,00 RSD

* Sve prikazane cene su sa uračunatim PDV-om
* Registrujte se i ostvarite dodatne popuste i pogodnosti na određene artikle

Koaksijalni kabal RG-59 sastoji se od dve vrste kablova: RG59U video kabla i strujnog kabla za napajanje kamere, sve u jednom PVC kablu.

Ova vrsta kabla je pogodna za instaliranje video nadzornih sistema. Nema potrebe da postavljate više kablova za video nadzor i posebno kablove za napajanje. Kod koaksijalnog kabla sve žice se uredno nalaze u jednom kablu.

Bilo da vam je potrebna instalacija za kuću ili posao (poslovni porstor), ovaj kabal osim što je estetski bolje rešenje on je i jednostavan za montažu. Budući da preko jednog koaksijalnog kabla dobijate i video zapis i napajanje, ovim načinom umrežavanja više kamera ubrzavate sam proces povezivanja video sistema i kablova za više kamera.

Koaksijalni kabl - RG59 + napojni 2x0,50. 

Pakovanje je 100m. Cena po dužnom METRU. 

Za 100 i više metara cena je 36 din po dužnom metru.

Recenzija proizvoda

Obaveštenje: HTML nije preveden!
Ocena
Loše Dobro
Potvrda
Ovaj DC konektor je speijalno napravljen da pruži napajanje kamerama za video nadzor. Sa njim možete lako i bez problema obezbediti potrebu energiju V..
72,00 RSD
Bez poreza:60,00 RSD
CAT 6 U-UTP Patch cable, Cu, LSZH AWG 26/7, length 7 m..
607,46 RSD
Bez poreza:506,22 RSD
Fiber optički pigtail SC, simplex, OM2, multimodni 50/125 μ, dužina 2m, set od 12 komada Cena je za set od 12 komada. Ne prodaje se pojedinačno...
3.857,86 RSD
Bez poreza:3.214,89 RSD
Fiber optički patch kabl LC-SC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.747,63 RSD
Bez poreza:1.456,36 RSD
Fiber optički patch kabl LC-SC, multimodni, 50/125 µ, Duplex, dužine 3m, Class OM3..
1.588,75 RSD
Bez poreza:1.323,96 RSD
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 1m..
1.289,69 RSD
Bez poreza:1.074,74 RSD