DAHUA ASI1201E Vodootporni samostalni citac MIFARE
DAHUA ASI1201E Vodootporni samostalni citac MIFARE - Kontrola pristupa
0,00 RSD
Bez poreza: 0,00 RSD
  • Lager: Na stanju
  • Brend: Dahua
  • Model: SIG00585
  • EAN: 6923172514639
Poručite putem chata
* Garancija 25 meseci
* Povrat robe 15 dana
* Dostava za 1-3 radna dana
* Plaćanje pouzećem, karticom, preko računa
* Plaćanje u 6 rata
* Sve prikazane cene su sa uračunatim PDV-om
* Registrujte se i ostvarite dodatne popuste i pogodnosti na određene artikle
Zašto vodootpornost menja vek trajanja čitača
Mrežna integracija i fleksibilna povezivanje
Čitač podržava TCP/IP mrežni protokol za daljinsko upravljanje, što znači da se konfiguracija radi iz centralne kancelarije bez fizičkog pristupa uređaju. Za povezivanje sa kontrolerom pristupa postoje dva interfejsa: RS485 (preporučen za udaljenije instalacije do 1200 metara) i Wiegand (industrijski standard za kratke distance do 100 metara). Mifare 13.56 MHz frekvencija je sigurnija od starih EM 125 kHz tagova jer koristi enkripciju koja sprečava jeftino kloniranje.
Tehničke karakteristike
Tip uređajaVodootporni samostalni Mifare RFID čitač
Tip karticaMifare 13.56 MHz
Mrežni protokolTCP/IP
Interfejs ka kontroleruRS485 i Wiegand
IP zaštitaIP66 protiv prašine i jakih mlazova vode
MaterijalPolikarbonat otporan na UV zrake
Napajanje9 do 15V DC, 200 mA
Dimenzije142 x 62 x 23 mm