Ova web stranica koristi kolačiće ('cookies') kako bismo Vam pružili bolje korisničko iskustvo. Prihvatanjem korišćenja kolačića saglasni ste sa politikom privatnosti. Podesi

Utp Cat 6E kompjuterski kabal

Utp Cat 6E kompjuterski kabal
Utp Cat 6E kompjuterski kabal
Prilikom povezivanja Vašeg računara na bilo koju mrežu, potreban Vam je kompjuterski kabal kao ovaj. Prvo, on nudi veoma brz protok signala i informac... Pročitaj više
31,20 RSD
Bez poreza: 26,00 RSD
  • Lager: Na stanju
  • Brend: Commspace
  • Model: 152
  • EAN: 8606010043079

* Sve prikazane cene su sa uračunatim PDV-om
* Registrujte se i ostvarite dodatne popuste i pogodnosti na određene artikle

Prilikom povezivanja Vašeg računara na bilo koju mrežu, potreban Vam je kompjuterski kabal kao ovaj. Prvo, on nudi veoma brz protok signala i informacija od rutera do računara. Drugo, ovaj kabal je izolovan dobrim materijalom i time garantuje pouzdanost.

Treće, ovaj kabal možete veoma lako montirati uz pomoć par konektora.

Kompjuterski kabal UTP 6E kategorije

Recenzija proizvoda

Obaveštenje: HTML nije preveden!
Ocena
Loše Dobro
Potvrda
Ovaj DC konektor je speijalno napravljen da pruži napajanje kamerama za video nadzor. Sa njim možete lako i bez problema obezbediti potrebu energiju V..
72,00 RSD
Bez poreza:60,00 RSD
CAT 6 U-UTP Patch cable, Cu, LSZH AWG 26/7, length 7 m..
607,46 RSD
Bez poreza:506,22 RSD
Fiber optički pigtail SC, simplex, OM2, multimodni 50/125 μ, dužina 2m, set od 12 komada Cena je za set od 12 komada. Ne prodaje se pojedinačno...
3.857,86 RSD
Bez poreza:3.214,89 RSD
Fiber optički patch kabl LC-SC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.747,63 RSD
Bez poreza:1.456,36 RSD
Fiber optički patch kabl LC-SC, multimodni, 50/125 µ, Duplex, dužine 3m, Class OM3..
1.588,75 RSD
Bez poreza:1.323,96 RSD
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 1m..
1.289,69 RSD
Bez poreza:1.074,74 RSD