Katalog
Korpa

Optika

Od optičkih kablova, pa sve preko optičkih kaseta i panela, kod nas možete naći samo najkvalitetniju opremu iz polja optike.
Brend: Draka Model: 4691
Draka fiber kabl 8 vlakana - 1m 9/125 singlemode indoor/outdoor, halogen free, nezapaljiv, sa zaštitom od glodara, U-DQ(ZN)BH 8E9..
89,72 RSD
Bez poreza:74,76 RSD
Brend: Draka Model: 4692
Draka fiber kabl 12 vlakana - 1m 9/125 singlemode indoor/outdoor, halogen free, nezapaljiv, sa zaštitom od glodara, U-DQ(ZN)BH 12E9..
110,28 RSD
Bez poreza:91,90 RSD
Brend: Draka Model: 4693
Draka fiber kabl 12 vlakana - 1m 50/125 multimode indoor/outdoor, halogen free, nezapaljiv, sa zaštitom od glodara, U-DQ(ZN)BH 12G50..
158,88 RSD
Bez poreza:132,40 RSD
Brend: Digitus Model: 4682
Fiber optički kapler SC-SC, duplex, multimodni, plastično kućište..
334,57 RSD
Bez poreza:278,81 RSD