Katalog
Korpa

Optika - patch kablovi

Veoma je bitno da patch kablovi budu napravljeni od kvalitetnog materijala. Obzirom na to, mi Vam ovde nudimo neke od najboljih patch kablova.
Brend: Digitus Model: 4662
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 5m..
1.999,96 RSD
Bez poreza:1.666,63 RSD
Brend: Digitus Model: 4674
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 7m..
2.149,49 RSD
Bez poreza:1.791,24 RSD
Brend: Digitus Model: 4667
Fiber optički patch kabl LC-LC, OS2, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 10m..
2.336,40 RSD
Bez poreza:1.947,00 RSD
Brend: Digitus Model: 4663
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 10m..
2.448,55 RSD
Bez poreza:2.040,46 RSD
Brend: Digitus Model: 4668
Fiber optički patch kabl LC-LC, OS2, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 15m..
2.766,30 RSD
Bez poreza:2.305,25 RSD
Brend: Digitus Model: 4664
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 15m..
2.841,06 RSD
Bez poreza:2.367,55 RSD
Brend: Digitus Model: 4669
Fiber optički patch kabl LC-LC, OS2, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 20m..
3.766,28 RSD
Bez poreza:3.138,56 RSD
Brend: Digitus Model: 4665
Fiber optički patch kabl LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 20m..
3.831,70 RSD
Bez poreza:3.193,08 RSD
Prikazujem 13 do 20 od 20 (2 strana)

Pošalji prijatelju