Katalog
Korpa

Optika

Brend: Draka Model: 4691
Draka fiber kabl 8 vlakana - 1m 9/125 singlemode indoor/outdoor, halogen free, nezapaljiv, sa zaštitom od glodara, U-DQ(ZN)BH 8E9..
89,72 RSD
Bez poreza:74,76 RSD
Brend: Draka Model: 4693
Draka fiber kabl 12 vlakana - 1m 50/125 multimode indoor/outdoor, halogen free, nezapaljiv, sa zaštitom od glodara, U-DQ(ZN)BH 12G50..
158,88 RSD
Bez poreza:132,40 RSD
Brend: Draka Model: 4692
Draka fiber kabl 12 vlakana - 1m 9/125 singlemode indoor/outdoor, halogen free, nezapaljiv, sa zaštitom od glodara, U-DQ(ZN)BH 12E9..
110,28 RSD
Bez poreza:91,90 RSD
Brend: Digitus Model: 4689
FO Prednja maska 12xLC Duplex..
620,55 RSD
Bez poreza:517,12 RSD
Brend: Digitus Model: 4690
FO Prednja maska 12xSC Duplex..
620,55 RSD
Bez poreza:517,12 RSD
Brend: Digitus Model: 4687
Fiber optički patch panel Prazan, 1U, opciona oprema su prednje maske, kapleri i pigtailovi Da se "napuni" ide u kombinaciji sa: - FO prednjom maskom - FO Kaplerom (Adapterom) - FO Pigtailom..
5.005,50 RSD
Bez poreza:4.171,25 RSD
Brend: Digitus Model: 4688
Fiber optička kaseta Splice kaseta 24 vlakna..
573,82 RSD
Bez poreza:478,18 RSD
Brend: Digitus Model: 4679
Fiber optički kapler LC-LC, duplex, multimodni, kućište od polimera..
945,77 RSD
Bez poreza:788,15 RSD
Brend: Digitus Model: 4680
Fiber optički kapler LC-LC, duplex, singlmodni, kućište od polimera..
945,77 RSD
Bez poreza:788,15 RSD
Brend: Digitus Model: 4682
Fiber optički kapler SC-SC, duplex, multimodni, plastično kućište..
334,57 RSD
Bez poreza:278,81 RSD
Brend: Digitus Model: 4681
Fiber optički kapler SC-SC, duplex, singlmodni, plastično kućište..
493,45 RSD
Bez poreza:411,21 RSD
Brend: Digitus Model: 4659
Fiber optički patch kabl SC-SC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m..
1.429,88 RSD
Bez poreza:1.191,56 RSD
Brend: Digitus Model: 4676
Fiber optički pigtail LC, simplex, OS2, singlmodni 9/125 μ, dužina 2m, set od 12 komada Cena je za set od 12 komada. Ne prodaje se pojedinačno...
8.792,34 RSD
Bez poreza:7.326,95 RSD
Brend: Digitus Model: 4669
Fiber optički patch kabl LC-LC, OS2, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 20m..
3.766,28 RSD
Bez poreza:3.138,56 RSD
Brend: Digitus Model: 4668
Fiber optički patch kabl LC-LC, OS2, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 15m..
2.766,30 RSD
Bez poreza:2.305,25 RSD
Prikaz 1 - 15 od 35 (3 strana)
Od optičkih kablova, pa sve preko optičkih kaseta i panela, kod nas možete naći samo najkvalitetniju opremu iz polja optike.

Pošalji prijatelju